Facebook Eukanuba.cz Kde koupit

Klub chovatelů psů - Eukanuba Breeders Club

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Slevy až 30% na krmivo

Za získaný titul z mezinárodní výstavy psů, která se koná na území České republiky, je možné získat slevu až 30% na jedno balení krmiva Eukanuba. Stačí se pouze zaregistrovat a navštívit výstavní stánek Eukanuba. Za výstavní tituly BEST OF získáte slevu 30%. Jedná se o výstavní tituly BOJ, BOV, BOS a BOB.

Pro více informací je možné kontaktovat Martinu Klivarovou martina.klivarova@placek.cz nebo na tel: 725 803 690

 

Rozvoz krmiva ZDARMA

Registrovaní členové mohou objednávat online na www.eukanuba-shop.cz po následném přihlášení. Při objednání do 12:00 hod Vám přiveze přepravní společnost GEIS objednané krmivo následující pracovní den. Platit je možné kartou, bankovním převodem nebo na dobírku. Pokud si nevíte rady s online objednávkou, můžete si objednat krmivo telefonicky na telefonní lince ZDARMA 800 101 144 (provozní doba: Po - Pá 8:00 - 17:00).

 

Dárky ke krmivu

Máte vy a váš pes rádi dárky? Pokud ano je vhodná doba se zaregistrovat v našem klubu. Každý měsíc pak máme připravený hodnotný dárek, který vám dovezeme až domů.

Chovatelská balení

Chovatelské balení o velikosti až 19kg je možné zakoupit pouze po registraci v našem klubu. Získáte tím až 4 kg navíc oproti běžným komerčním balením. Máme pro vás připravené zvýhodněné balení pro štěňata, dospělé psy a i pro plemena, které potřebují speciální péči.

 

Objednávejte z domova

Registrovaní členové mohou objednávat online na www.eukanuba-shop.cz po následném přihlášení. Pokud si nevíte rady s online objednávkou, můžete si objednat krmivo telefonicky na telefonní lince ZDARMA 800 101 144 (provozní doba Po - Pá 8:00 - 17:00).

Semináře a školení

Rádi se zdokonalujete a učíte novým věcem? Od našeho klubu získáte vstupy ZDARMA na různé veterinární či chovatelské semináře.

 
 
 

Buďte s námi ve spojení

Videa Eukanuba

Chcete zasílat novinky na e-mail?

  • termíny výstav
  • slevy na produkty Eukanuba
  • nové akce pro členy klubu

Váš email byl přidán

 
Zavřít