222 267 567

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

Eukanuba krmivo pro psy - oficiální e-shop -
/ Jak krmit psa sportovce

Jak krmit psa sportovce

Ještě než si pejska pořídíme, měli bychom dobře promyslet, jaké plány s budoucím členem rodiny máme. Pokud jsme sportovně založení, měli bychom si k sobě vybrat rovnocenného psího kamaráda. Ne každá rasa je totiž přizpůsobená k běhání u kola, horské turistice nebo agilitám.
 
Velmi oblíbenou „sportovní“ rasou je v dnešní době Jack Russel Terier nebo jeho dlouhonohý kolega Parson Russel Terier. Jedná se o menší rasu psa, tím pádem je manipulace při cestování jednodušší, ale zároveň jsou to pejsci s velkým temperamentem a s velkou fyzickou sílou. Každou sportovní aktivitu tento pejsek uvítá, ať už běhání u kola, plavání nebo dlouhé procházky. 
 
Přímo pro tuto rasu pejska jsou na trhu granule Eukanuba Jack Russel Terrier, které zajistí vyvážený příjem živin a vitamínů. Pokud se ale rozhodneme sportovat s pejskem na profesionální úrovni, např. závodit v agilitách nebo ve flyballu, doporučujeme krmit speciálním krmivem pro pejsky s velkou fyzickou zátěží Eukanuba Adult Platinum Performance Jogging & Agility. Toto krmivo obsahuje extra porci výživných látek, které váš čtyřnohý miláček po sportovní aktivitě určitě ocení. Další z krmiv pro psy v zátěži je Eukanuba Adult All Breed Pefromance, které je také vhodné pro březí fenky a pro psy s podváhou.